Оснастки

ОСНАСТКИ ДЛЯ ПЕЧАТОК ТА ШТАМПІВце конструкції, до яких кріпиться безпосередньо саме кліше печатки або штампу — зображення на гумовій або фотополімерній основі. Оснастки для печаток та штампів мають багато різновидів, від традиційних дерев’яних до автоматичних, з вбудованою штемпельною подушкою, що  робить печатку компактною та мобільною, а її власника звільняє від чорнильних плям на руках та столі.

Ручна оснастка для печаток та штампів відноситься до найраніших видів печатної оснастки і зазвичай виготовлена з дерева, металу або пластмаси.

Найекономічніший вид — це, звичайно, пластиковий. Розрізняють пластмасову оснастку зі стандартною круглою ручкою, краплеподібну, ергономічну — арочного типу і т.д. Для деяких видів потрібна окрема штемпельна подушка, інші складають з нею єдину конструкцію.

Часто ручки пластикових оснасток для печаток прикрашені гербовим друком.

Металева ручна оснастка виготовлена з латуні або алюмінію, що надає їй дорогий і престижний вигляд, і має класичну грибоподібну ручку, коротку ручку, з «вушками» і т.д.

Дерев’яна ручна оснастка, навпаки, як правило, використовується для прямокутних печаток і штампів будь-якої довжини, і, крім того, має невелику ціну, що робить її в очах споживачів ще більш привабливою.

Автоматична оснастка для печаток і штампів призначена для круглих, квадратних, прямокутних або овальних печаток. Оснастка такого роду обов’язково йде в комплекті зі штемпельною подушкою і незамінна в випадках, коли потрібно швидко відбити велику кількість печаток і штампів. Автоматичні штампи зручні в використанні, досить дешеві і відомі серед споживачів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам великий вибір оснастки: проста ручна, кишенькова, автоматична фірми «Colop», «Shiny», «Trodat», флеш-оснастка фірми «Colop», «Shiny».