Печатки та штампи

Основне призначення ПЕЧАТКИ — забезпечення автентичності підпису посадової особи на документах, які посвідчують права осіб, фіксують факти, пов’язані з фінансовими коштами, а також на інших документах, які передбачають забезпечення автентичного підпису.

Тому печатка повинна наноситися тільки на підписаний уповноваженою особою документ, а не на його проект, позбавлений особистого підпису. Для полегшення підпису документів використовують факсиміле, для сімейної бібліотеки використовують екслібрис.

    Комерційні та некомерційні підприємства та організації повинні мати круглу печатку, що містить повну назву українською мовою та ідентифікаційний код (номер). Державні установи повинні мати гербову печатку. Фізичній особі — підприємцю знадобиться печатка, якщо він планує відкрити рахунок в банку або найняти на роботу співробітників.

          Печатки бувають круглими, овальними та трикутними.

Печатка на документі не тільки підтверджує оригінальність документів, але й представляє організацію в цілому.

Основна печатка організації — круглої форми. Підприємство може мати будь яку кількість печаток, в залежності від виробничих потреб.

Трикутна печатка в основному використовується в медичних установах, на пошті, в організаціях, що займаються інкасацією.

В межах організації можуть використовуватися овальні відбитки, які ставляться на розпорядженнях керівництва. Основні користувачі овальних печаток — великі організації та власники бібліотек. До того ж, останнім часом все більшою популярністю користується використання екслібриса овальної форми власниками особистих бібліотек.

ШТАМП (іт. stampa – друк) – це особливий вид друкованої форми, призначений для виготовлення відбитка на документах, він містить текстову інформацію. Кутовий штамп містить найменування організації, адресу та телефон, банківські реквізити, може містити порожні поля для вручного заповнення змінної інформації.

Простий штамп містить стандартну фразу: «для пропусків», «сплачено», «для рецептів», «для службового використання» тощо. Форма штампів, як правило, прямокутна.

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ. Якщо Ви виявили виробничий брак печатки, штампу або оснастки, ми повністю беремо на себе витрати на відтворення якісного виробу. Ваші логотипи, емблеми та відбитки зберігаються в архіві 1 рік.